Przejdź do treści
Lifestyle

SEAT Alhambra - największy model w gamie hiszpańskiego producenta

SEAT Alhambra to największy model w gamie hiszpańskiego producenta i najlepszy towarzysz rodzinnych podróży. Bezpieczny (5 gwiazdek w testach zderzeniowych NCAP) i przestronny (auto dostępne jest w wersji 5- i 7-miejscowej), zapewnia nie tylko komfort pasażerom, ale i radość z jazdy swojemu kierowcy.

Rodzinny minivan dostępny jest teraz w atrakcyjnej ofercie cenowej z rabatem aż 10 000 zł. Na nowych właścicieli czekają także inne korzyści, dzięki którym podczas zakupu wymarzonego auta mogą zyskać nawet 34 000 zł.

Po pierwsze, przy wyborze usportowionej wersji FR-LINE, z 18-calowymi felgami, tapicerką z czerwonymi przeszyciami i sportową kierownicą, zyskujemy dodatkowe 6300 zł. Kolejne 4000 zł można uzyskać przy zakupie jednego z trzech pakietów Summer Edition, obejmujących dodatkowe wyposażenie przydatne podczas wyjazdu, w tym np. haki holownicze, bagażniki rowerowe czy wykładziny bagażnika. Właściciele samochodów nie muszą martwić się odsprzedażą swojego obecnego pojazdu – zostawiając go producentowi w rozliczeniu, odbiorą dodatkowe 5000 zł rabatu. Jeśli ich auto to SEAT, lojalni klienci zyskają jeszcze więcej, bo dodatkowe 6% zniżki, czyli nawet 9000 zł.

SEAT Alhambra dostępny jest w atrakcyjnych ofertach finansowania – w kredycie Moc Trzech Zer lub leasingu Moc Niskich Kosztów, dzięki którym miesięczna rata za nowy samochód może wynieść tylko 859 zł netto. Alhambra, jak wszystkie nowe modele SEAT-a, jest dostępna z gwarancją na 4 lata lub do 120 000 kilometrów przebiegu (w tym dwa pierwsze lata bez limitu kilometrów).

JG

Najnowsze wydanie